SVOZ VZORKŮ
Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka a ceny vyšetření Nabídka a ceny vyšetření

SVOZ VZORKŮ

Nabízíme několik možností dopravy Vašich vzorků k vyšetření a všechny z nich jsou pro Vás zdarma. 

Svoz vzorků našimi svoznými linkami

Naše svozné linky zajišťují dopravu vzorků k vyšetření ze 165 sběrných míst. 74 míst je obsluhováno pravidelně a z dalších 101 míst lze svoz zajistit po telefonické domluvě. Pro další informace o svozných linkách nebo žádosti o mimořádný svoz vzorků z některého běžně nesváženého místa kontaktujte recepci.

Seznam svozných linek

Prostřednictvím svozných linek lze zajistit distribuci odběrového materiálu. Podrobné informace o svozných místech a jízdních řádech naleznete na mapě.
Za zajištění optimálních přepravních podmínek pro převoz vzorků prostřednictvím našich svozných linek ručíme od okamžiku jejich převzetí řidičem. 

Biopharm

Určeno pro klinické vzorky (krev, výtěry, fixované vzorky tkání). Nelze zasílat kadavery nebo čerstvé orgány. 
Odvoz vzorků lze objednat telefonicky na čísle 800 190 002 nebo pro registrované zákazníky společnosti Biopharm je umožněno objednání svozu přes e-shop https://shop.biopharm.cz/ .

Vzorek je nejpozději druhý den vyzvednut přímo na Vašem pracovišti a do 24 hodin doručen do naší laboratoře.
Služba je zcela zdarma a pro její využití nemusíte být zákazníky této distribuční společnosti.

Doprava kurýrní službou TNT

V případě, že potřebujete zajistit odvoz většího množství vzorků z místa, které není pokryto našimi svoznými linkami, můžete zdarma využít kurýrní služby TNT.

Pro objednání kurýra využijte TNT linku 848 000 868, na které sdělíte zákaznické číslo SVÚ Jihlava 107593 a dále se dohodnete na místu a hodině podání zásilky. Kurýr v dohodnutý čas zásilku převezme a do druhého pracovního dne bude zásilka doručena do SVÚ Jihlava.
Možnosti a podmínky přepravy biologických materiálů s Vaším kurýrem před objednáním přepravy vždy konzultujte.