NAŠE SVOZNÉ LINKY
Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka a ceny vyšetření Nabídka a ceny vyšetření

NAŠE SVOZNÉ LINKY

Nabízíme několik možností dopravy Vašich vzorků k vyšetření a všechny z nich jsou pro Vás zdarma. 


Svoz vzorků našimi svoznými linkami

Naše svozné linky zajišťují dopravu vzorků k vyšetření ze 165 sběrných míst. 74 míst je obsluhováno pravidelně a z dalších 101 míst lze svoz zajistit po telefonické domluvě. Pro další informace o svozných linkách nebo žádosti o mimořádný svoz vzorků z některého běžně nesváženého místa kontaktujte recepci

Prostřednictvím svozných linek lze zajistit distribuci odběrového materiálu. Podrobné informace o svozných místech a jízdních řádech naleznete na mapě.
Za zajištění optimálních přepravních podmínek pro převoz vzorků prostřednictvím našich svozných linek ručíme od okamžiku jejich převzetí řidičem.

Mapa svozných linek


Doprava kurýrní službou TNT

V případě, že potřebujete zajistit odvoz vzorků z místa, které není pokryto našimi svoznými linkami, můžete využít kurýrní služby TNT, která je pro zákazníky SVÚ Jihlava zdarma.

Přepravu zásilky objednáte telefonicky na zákaznické lince TNT - 848 000 868. Zákazníkům bude hrazen pouze typ přepravy Express.V případě zvolení možnosti úhrady přepravy příjemcem použijte zákaznické číslo SVÚ Jihlava 107593. Operátorce sdělte, že se jedná o substrát. 

Přepravovaná zásilka musí být označena nálepkou UN3373, kterou vám předá kurýr TNT, případně si ji můžete vytisknout zde.
Kurýr od vás převezme zásilku na domluvené adrese a ve zvoleném čase. Balík je poté doručen do naší laboratoře do 2. pracovního dne, tedy do 24 hodin od vyzvednutí.

Přepravní podmínky TNT naleznete ZDE.

V případě nejasností kontaktujte: info@svujihlava.cz.Osobní doručení

Vzorky k vyšetření nám můžete zanést také osobně na recepci našich pracovišť v Jihlavě nebo v Českých Budějovicích. Při osobním doručení vzorků lze využít možnosti osobní konzultace požadovaných vyšetření s odbornými pracovníky příslušných oddělení.