KARIÉRA
Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka a ceny vyšetření Nabídka a ceny vyšetření

KARIÉRA

Vedení Státního veterinárního ústavu Jihlava trvale pracuje na zlepšování pracovních podmínek zaměstnanců. V podniku je zaměstnáno téměř 200 pracovníků na pracovišti Jihlava, České Budějovice, Planá nad Lužnicí. Uplatní se zde specialisté na laboratorní diagnostiku, operátorky na počítači, pomocné profese.

Vznikne-li nám potřeba obsadit novou nebo dočasně uvolněnou pracovní pozici, nabídku volných pracovních míst naleznete na této stránce. Můžete však kdykoliv zaslat svůj životopis, dokument bude v podniku uchován šest měsíců podle pravidel GDPR.
 

Naše hodnoty

Kvalita

Pracovní prostředí v SVÚ Jihlava podléhá akreditovanému systému zkušební laboratoře. Kvalita prováděných vyšetření a zkoušek je pro nás na prvním místě.
 

Objektivita, nestrannost, důvěrnost informací

Ve své práci jsme objektivní a nestranní. Za výsledky našich vyšetření si stojíme. Důvěrné informace našich zákazníků nikomu neposkytujeme.
 

Služba zákazníkovi

Zákazníkovi vycházíme vstříc nabídkou efektivních vyšetření a vhodných laboratorních metod. Výsledky vyšetření dodáváme v čase, kdy je zákazník potřebuje, ve formě, v jaké je potřebuje, a s kvalitními interpretacemi, pokud je zákazník žádá.
Pracujeme na zachování zdraví zvířat a zajišťování kvality a zdravotní nezávadnosti potravin. Smysl naší práce nám potvrzují chovatelé hospodářských zvířat, provozovatelé zemědělských a potravinářských podniků, a spokojení majitelé domácích mazlíčků.
 

Kultura pracovních vztahů

Kultura pracovních vztahů je základem pro příjemné a motivující pracovní prostředí našich zaměstnanců. Kultura organizace jako celku je odrazem úrovně kultury uvnitř organizace.
 

Týmová práce

Týmová práce je pro nás klíčem k úspěchu a kvalitě.
 

Mezioborová spolupráce

Spolupráce jednotlivých oddělení přináší našim zaměstnancům nové poznatky a souvislosti v problematice veterinární diagnostiky.
 

Zaujetí, vzdělávání, inovace

Osobní zaujetí pro obor, snaha dále se vzdělávat a udržovat naše know-how na špičce v oboru je u nás ceněno.
 

Profily kandidátů vhodných pro typické pracovní pozice

Odborný vysokoškolský pracovník

Absolvent magisterského studia, typicky v oboru veterinárního lékařství, veterinární hygieny, biochemie, molekulární biologie, chemie, potravinářské technologie, ideálně s praxí v oblasti veterinární patologie, laboratorní diagnostiky (biochemie, virologie, sérologie, bakteriologie, parazitologie, molekulární biologie), v oblasti veterinární klinické praxe se zájmem o laboratorní diagnostiku, nebo s praxí v oblasti zkoušení potravin, potravinářských surovin a polotovarů, krmiv nebo vod (chemie, mikrobiologie, mykologie, senzorika).
 

Laborant

Absolvent střední školy s maturitou v oboru laboratorní asistent, zdravotní laborant, analýza potravin nebo podobných, ideálně s praxí ve veterinární, klinické nebo potravinářské laboratoři.
 

Co očekáváme od zájemců o zaměstnání u nás

 • Soulad osobních a podnikových hodnot.
 • Ochotu pracovat i v odpoledních a víkendových službách podle potřeby (pouze u odborných pozic).
 • Osobní angažovanost.

Co mohou zájemci o zaměstnání očekávat od nás

 • Zajímavou práci v moderní diagnostické laboratoři.
 • Přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru na pracovišti.
 • Individuální přístup k zaměstnancům.
 • Odpovídající mzdové ohodnocení.
 • Možnost vzdělávání a osobního růstu.
 • 5 (+ 1) týden dovolené.
 • Stravenky, příspěvek na důchodové pojištění.
 • Další podnikové benefity. 
 

Volná pracovní pozice

 
Svoz vzorků, údržba, pracoviště České Budějovice
 
Pracovní náplň: Svoz vzorků ze stálých sběrných míst v ČR dle časového harmonogramu podnikovým vozidlem, údržbářské práce v areálu SVÚ Jihlava, pracoviště České Budějovice.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme: 5 (+ 1) týden dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s perspektivou víceletého kontraktu

 Pro telefonát nebo mail si připravte odpovědi na otázky:
1. Vzdálenost České Budějovice - Domažlice
2. Kolik km jste v jiném zaměstnání ujel/a za den?
3. Jakou navigaci používáte?
4. Jak funguje pravidlo ZIPU?
Paulová Ilona, Mgr., MBA Paulová Ilona, Mgr., MBA
asistentka ředitele
personalistka

+420567143229
+420770119927
paulova@svujihlava.cz