Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka a ceny vyšetření Nabídka a ceny vyšetření

STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV JIHLAVA

Jsme moderní veterinární laboratoř. Tým našich zkušených odborníků Vám zajistí komplexní laboratorní diagnostiku včetně poradenství v oblasti zdraví zvířat, bezpečnosti potravin, krmiv a vody.

NOVINKY

Školení v rámci režimu jakosti Q CZ
10.09.2021
15.9. se uskuteční první školení v rámci režimu jakosti Q CZ
Pro letos sklizený modrý mák  platí nově EU limit pro kadmium
06.09.2021
Pro letos sklizený modrý mák  platí nově EU limit pro kadmium
Laboratorní diagnostika onemocnění přenášených klíšťaty
25.05.2021
Laboratorní diagnostika onemocnění přenášených klíšťaty
Akční nabídka vyšetření vody STUDNA 2021
10.05.2021
Akční nabídka vyšetření vody STUDNA 2021

VĚDA A VÝZKUM

VĚDA A VÝZKUM
V rozsahu své náplně činnosti se SVÚ Jihlava účastní na projektech výzkumu Národní agentury pro zemědělský výzkum (NAZV) financovaných z účelových prostředků Ministerstva zemědělství jako partner dalších výzkumných organizací. V rámci řešení projektů nabízíme chovatelům, zemědělským podnikům a výrobcům potravin a krmiv služby laboratorní diagnostiky.
Jsme členem mezinárodního konsorcia po realizaci projektu EU na vývoj vakcíny proti africkému moru prasat.

KONFERENČNÍ CENTRUM

KONFERENČNÍ CENTRUM
Od roku 2019 je součástí areálu SVÚ Jihlava moderní konferenční centrum. Toto školicí centrum bylo zřízeno za účelem provozování seminářů, konferencí a porad pro Státní veterinární správu a Ministerstvo zemědělství České republiky. Oborově příbuzným partnerským firmám nabízíme možnost pronájmu.
 

REFERENČNÍ LABORATOŘE

REFERENČNÍ LABORATOŘE
Referenční laboratoře (RL) pro danou nákazu nebo oblast zkoušek vyhlašuje podle §48 odst. 1 písm e) a §51a odst. 2 Veterinárního zákona Státní veterinární správa, a jsou Ustanovení Veterinárního zákona o referenčních laboratořích, včetně uvedení jejich pravomocí a povinností, jsou dále rozpracována ve Vyhlášce č. 298/2003 Sb., o národních referenčních laboratořích a referenčních laboratořích.

KDE NÁS NAJDETE

SVÚ JIHLAVA

SVÚ JIHLAVA

pobočka ČESKÉ BUDĚJOVICE

pobočka ČESKÉ BUDĚJOVICE